Praca

W związku z rozwojem naszej Kliniki poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonistki.
Praca od 2.07.2018r. (dyspozycyjność w czerwcu w celu wprowadzenia do obowiązków).

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa pacjentów (rejestrowanie i potwierdzanie wizyt, udzielanie informacji o wykonywanych zabiegach, przyjmowanie płatności)
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem korespondencji, faktur oraz dokumentacji
  • Koordynowanie pracy personelu medycznego
  • Obsługa mediów społecznościowych

Wymagania:

  • Dyspozycyjność w wymiarze ok. 3/4 etatu
  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych
  • Znajomość obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Wysoka kultura osobista
  • Chęć nauki i zainteresowanie tematyką dermatologii, dermatologii estetycznej i kosmetologii
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu KS-MED

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość doskonalenia umiejętności oraz poszerzenia kompetencji
  • Pracę w nowoczesnej klinice
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole

Więcej informacji pod numerem 52 381 30 58.

Poszukujemy osoby na stanowisko pielęgniarki zabiegowej (mile widziana pielęgniarka anestezjologiczna lub instrumentariuszka).
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie z zakresu dermatochirurgii i medycyny estetycznej.

Bliższe informacje dostępne są pod numerem 52 381 30 58.