Praca

W związku z rozwojem naszej Kliniki poszukujemy osoby na stanowisko Kosmetologa.

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało
  • Wykonywanie zabiegów z wykorzystaniem fal radiowych, ultradźwięków oraz zabiegów laserowych na twarz i ciało
  • Asysta przy zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i dermatochirurgii
  • Aktywna sprzedaż profesjonalnych kosmetyków

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe w zakresie kosmetologii (licencjat lub magister)
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Kompleksowe podejście do pacjenta

Oferujemy:

  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kompetencji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole
  • Pracę w nowoczesnej Klinice

Więcej informacji pod numerem 52 381 30 58.

Poszukujemy osoby na stanowisko pielęgniarki zabiegowej (mile widziana pielęgniarka anestezjologiczna lub instrumentariuszka).
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie z zakresu dermatochirurgii i medycyny estetycznej.

Bliższe informacje dostępne są pod numerem 52 381 30 58.